-----

1.Jagu - mida me teie teabega teeme?

Kui ostate midagi meie poest ostu - ja müügiprotsessi osana, kogume teie poolt meile antud isikuandmeid (nt teie nime, aadressi ja meiliaadressi). Kui sirvite meie poodi, saame automaatselt ka teie arvuti Interneti-protokolli (IP) aadressi, et pakkuda meile teavet, mis aitab meil õppida teie brauseri ja operatsioonisüsteemi kohta. Meiliturundus (kui see on asjakohane): teie loal võime teile saata e-kirju meie poe, uute toodete ja muude värskenduste kohta.

2. Jagu – nõusolek Kuidas sa mu nõusoleku saad?

Kui edastate meile tehingu lõpuleviimiseks isiklikku teavet, kinnitate oma krediitkaarti, korraldate tellimuse, korraldate tarne või tagastate ostu, siis eeldame, et nõustute selle kogumisega ja kasutate seda ainult sel konkreetsel põhjusel. Kui me küsime teie isikuandmeid teisesel põhjusel, nagu turundus, siis me kas küsime teilt otse teie väljendatud nõusolekut või anname teile võimaluse öelda ei. Kuidas ma oma nõusoleku tagasi võtan? Kui olete pärast sisselogimist meelt muutnud, võite igal ajal tagasi võtta oma nõusoleku teiega ühenduse võtmiseks, teabe jätkuvaks kogumiseks, kasutamiseks või avaldamiseks.

TarkOst OÜ Registrikood: 14546257, KMKR: EE102174834 Telefon: +37256872870 E-post: info@tarkost.eu

3. Jagu – avalikustamine Me võime teie isikuandmeid avalikustada, kui me oleme seadusega kohustatud seda tegema või kui te rikute meie teenusetingimusi.

4. Jagu - shopify Meie pood on majutatud Shopify Inc. Nad pakuvad meile interneti e-kaubanduse platvormi, mis võimaldab meil oma tooteid ja teenuseid teile müüa. Teie andmeid talletatakse Shopify andmesalvestuse, andmebaaside ja üldise Shopify kaudu. Nad talletavad teie andmed turvalises serveris tulemüüri taga. Makse: Kui valite ostu lõpuleviimiseks otsemakselüüsi, salvestab Shopify teie krediitkaardiandmed. See on krüptitud maksekaarditööstuse andmeturbe standardi (PCI-DSS) kaudu. Ostukande andmeid talletatakse ainult seni, kuni see on vajalik ostukande lõpuleviimiseks. Pärast selle lõpuleviimist kustutatakse teie ostutehingu teave. Kõik otsemaksete lüüsid järgivad PCI-DSS poolt PCI julgeolekustandardite nõukogu hallatavaid standardeid, mis on selliste kaubamärkide nagu Visa, Mastercard, American Express ja Discover ühine jõupingutus. PCI-DSS aitavad tagada krediitkaardiinfo turvalise käsitlemise meie kaupluse ja selle teenusepakkujate poolt. Lisateabe saamiseks võite lugeda ka Shopify teenusetingimusi (https://www.shopify.com/legal/terms) või privaatsusavaldust (https://www.shopify.com/legal/privacy).

5. Jagu – kolmepoolsed teenused Üldiselt meie poolt kasutatavad kolmanda osapoole pakkujad koguvad, kasutavad ja avalikustavad teie informatsiooni ainult sel määral, mis on vajalik selleks, et nad saaksid osutada meile pakutavaid teenuseid. Siiski on teatud muude tootjate teenusepakkujatel (nt makselüüsid ja muud maksetehingute protsessorid) oma privaatsuspoliitika seoses teabega, mida peame neile teie ostuga seotud tehingute jaoks esitama. Nende pakkujate puhul soovitame lugeda nende privaatsuspoliitikaid, et saaksite aru, kuidas need pakkujad teie isikuandmeid käsitlevad. Pidage eelkõige meeles, et teatud pakkujad võivad asuda või omada rajatisi, mis asuvad teistsuguses jurisdiktsioonis kui teie või meie. Seega, kui otsustate jätkata tehinguga, mis hõlmab kolmanda osapoole teenuseosutaja teenuseid, võib teie teabe suhtes kehtida selle (te) jurisdiktsiooni (de) seadused, kus see teenuseosutaja või tema rajatised asuvad. Kui asute näiteks Kanadas ja teie tehingut töödeldakse Ameerika Ühendriikides asuva makselüüsiga, võib selle tehingu lõpuleviimisel kasutatav isiklik teave olla avalikustatud Ameerika Ühendriikide õigusaktide, sealhulgas Patrioti seaduse alusel. Kui lahkute meie poe veebisaidilt või suunatakse ümber mõne muu tootja veebisaidile või rakendusse, ei reguleeri teid enam see privaatsuspoliitika ega meie veebisaidi teenusetingimused. Lingid Kui klõpsate meie poe linke, võivad nad teid meie saidilt eemale suunata. Me ei vastuta teiste saitide privaatsustavade eest ja soovitame teil lugeda nende privaatsusavaldusi. Google'i analüütika: Meie pood kasutab Google Analyticsit, et aidata meil saada teavet kauplusekülastuste ja vaadatavate lehtede kohta.

6. Jagu – turvalisus Teie isikuandmete kaitsmiseks võtame tarvitusele mõistlikud ettevaatusabinõud ja järgime tööstusharu parimaid tavasid, et veenduda, et see ei ole ebakohaselt kadunud, väärkasutatud, ligipääsetav, avalikustatud, muudetud ega hävitatud. Kui edastate meile oma krediitkaardi info, krüpteeritakse info turvalise soklikihi tehnoloogia (SSL) abil ja salvestatakse AES-256 krüpteeringuga. Kuigi ükski Interneti - või elektroonikasalvestusmeetod ei ole 100% turvaline, järgime kõiki PCI-DSS nõudeid ja rakendame täiendavaid üldtunnustatud tööstusstandardeid.

7. Jagu - küpsised Siin on nimekiri küpsistest, mida me kasutame. Oleme need siin ära loetlenud, et saaksite valida, kas soovite küpsistest loobuda või mitte. _ session_id, unikaalne tõend, sessional, Võimaldab Shopify salvestada infot sinu sessiooni kohta (viitaja, sihtleht jne). _ shopify_visit, andmeid ei ole, püsiv 30 minutit pärast viimast külastust, mida kasutab meie veebisaidi pakkuja sisestatistika jälgija, et salvestada külastuste arv _ shopify_uniq, andmeid pole, aegub järgmise päeva kesköö (külastaja suhtes), loendab ühe kliendi külastuste arvu kauplusesse. vanker, unikaalne tõend, püsiv 2 nädalat, talletab infot oma vankri sisu kohta. _ secure_session_id, kordumatu tõend, sessioon storefront_digest, kordumatu luba, tähtajatu Kui kauplusel on parool, kasutatakse seda selleks, et määrata, kas praegusel külastajal on juurdepääs. PREF, püsib väga lühikest aega, Sea Google'i järgi ja jälgib, kes poodi külastab ja kust

8. Jagu - nõusoleku vanus Selle saidi kasutamisega kinnitate, et olete oma riigis või elukohariigis vähemalt enamuse vanune või et olete oma elukohariigis või elukohariigis enamuse vanune ja andsite meile oma nõusoleku lubada mõnel teie alaealisel ülalpeetaval seda saiti kasutada.

9. Jagu - selle privaatsuspoliitika muudatused Jätame endale õiguse seda privaatsuspoliitikat igal ajal muuta, seega vaadake seda sageli üle. Muudatused ja selgitused jõustuvad kohe pärast nende postitamist veebisaidile. Kui me teeme selles poliitikas olulisi muudatusi, teavitame teid sellest, et seda on uuendatud, et te oleksite teadlik sellest, millist teavet me kogume, kuidas me seda kasutame ja millistel tingimustel, kui see on olemas, siis me seda kasutame ja/või avalikustame. Kui meie pood on soetatud või mõne teise ettevõttega ühendatud, võib teie info uutele omanikele üle kanda, et saaksime edaspidi teile tooteid müüa. KÜSIMUSED JA KONTAKTANDMED Kui soovite: juurdepääsu, parandada, muuta või kustutada mis tahes isikuandmeid, mis meil teie kohta on, registreerida kaebus või lihtsalt saada lisateavet, pöörduge meie privaatsusnõuete täitmise eest vastutava ametniku poole TarkOst OÜ Registrikood: 14546257, KMKR: EE102174834 Telefon: +37256872870 E-post: info@tarkost.eu